KANCELARIA

Kancelaria prowadzona przez radcę prawnego Agnieszkę Gadomską działa od 2010 roku.

Mamy doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych prosperujących w różnych sektorach, m.in.: energetycznym, budowlanym, handlowym, spożywczym i farmaceutycznym.

Zapewniamy praktyczne podejście do powierzanych nam zadań. Szanujemy czas. Naszym priorytetem jest pełne zabezpieczenie interesów naszych Klientów. Rekomendujemy konkretne rozwiązania, eliminując przy tym ryzyka prawne.

Pracujemy w języku polskim i angielskim.

AGNIESZKA GADOMSKA
Radca Prawny - Właściciel Kancelarii

O MNIE


Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku prawo otrzymując Nagrodę Rektora. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując między innymi w Departamencie Prawnym w Konsulacie Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie oraz w Biurze Terenowym Rzecznika Praw Obywatelskich w Gdańsku. Od 2006 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Specjalizuję się przede wszystkim w sprawach z zakresu inwestycji, nieruchomości i energetyki. Od 2012 roku doradzam inwestorom prosperującym w branży odnawialnych źródeł energii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek należących do grup kapitałowych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Zajmuję się sprawami związanymi z zabezpieczaniem majątku dłużników w kraju i za granicą. Prowadzę procesy sądowe o odszkodowania, reprezentując między innymi interesy właścicieli, których nieruchomości zostały objęte strefą hałasu w związku z wprowadzeniem obszaru ograniczonego użytkowania wokół lotniska w Gdańsku.

Uczestniczyłam w zagranicznych programach i szkoleniach w ramach Young Lawyers Exchange Program (YLEP).

Władam językiem angielskim. Ukończyłam kurs językowy na akredytowanym przez British Council Sels College w Londynie oraz studia podyplomowe w zakresie Tłumaczeń Ekonomiczno-Prawnych na Wydziale Finansów i Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Posiadam certyfikaty językowe oraz praktykę w obsłudze podmiotów zagranicznych. Porozumiewam się również w języku hiszpańskim.

Zapraszam do skorzystania z usług Kancelarii,

Agnieszka Gadomska
Radca Prawny

PUBLIKACJE I CERTYFIKATY

01

Dziennik Gazeta Prawna z dnia 9 października 2018 r., nr 196 (4846) "Wynajmujący lokale w niepewności: nie wiedzą, czy mają walczyć z praniem piniędzy"

02

„Prawo spółek. Praktyczny komentarz – czyli jak prowadzić działalność gospodarczą w formie spółki”, Warszawa 2012

03

Certyfikat tłumaczeń Ekonomiczno-Prawnych w Biznesie - świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Wydziale Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (język polski)

04

Certyfikat tłumaczeń Ekonomiczno-Prawnych w Biznesie - świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na Wydziale Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (język angielski)

05

Certyfikat z Sels College w Londynie

06

Certyfikat z Cervantes Escuela International w Maladze

ZAUFALI NAM

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo